• A-Kern

Druk jouw stempel op het shirt van volgend jaar

In 1924 zag STVV het levenslicht. Een eenvoudige rekensom leert ons dus dat we komend seizoen (2023 – 2024) ons 100-jarig bestaan vieren.
 
Dat lijkt misschien nog veraf, maar achter de schermen bereiden we dit onvergetelijke feestjaar al volop voor. Zo zijn de muurschilderingen van onze Spelers van de Eeuw in productie: voor de wedstrijd tegen Zulte-Waregem (op 27/12) kan je ze voor de eerste keer bewonderen (details volgen in één van onze volgende nieuwsbrieven).
 
Slogan op thuisshirt
Daarnaast ligt ook het thuisshirt van volgend jaar op de tekentafel. Natuurlijk kan je geen voetbalshirt ontwerpen met duizenden supporters samen. Maar we vinden de betrokkenheid van onze fans in deze wel cruciaal. Daarom werken we op dit moment samen met een creatieve die hard STVV-fan, naar voren geschoven door onze achterban (later meer daarover).
 
Op de achterkant van ons feestshirt – op de boord rond de nek - zal er een slogan prijken die onze club typeert. Hier horen we graag jouw mening over: welke woorden vatten de voorbije 100 jaar best samen?

--> Log in op Socios

--> Gebruik jouw STVV-Token

--> Geef jouw voorkeur via de Socios-app 
 

> Stem hier op jouw favoriete slogan
 
N.B.:

  • Gebruik je de Socios app voor de eerste keer? Dan vind je via https://stvv.com/nl/socioscom-faq alle info.
  • De club maakte al een voorselectie van de kanshebbers:
    • Voetbal, Volk & Vuur
    • Canaries Forever
    • Vooruit STVV
    • Drei Zeive Drei
Deel dit bericht